Witam na swoim blogu !

Marcin Dróżka – o blogu słów kilka …

 

Witam wszystkich bardzo gorąco na swoim blogu. Wpisy na tym blogu kieruję zarówno do nauczycieli jak i osób aktualnie uczących się języka. Jeśli poszukujesz inspiracji na swoje zajęcia języka angielskiego, potrzebujesz podszlifować swoje umiejętności, bądź poznać ciekawostki dotyczące języka angielskiego to dobrze trafiłeś/aś.

Wiem, że scenariusz zajęć, forma ich prowadzenia, podejście nauczyciela do uczniów odgrywają kluczową rolę w procesie uczenia się języka.  Jestem przekonany, że ciekawe, pobudzające kreatywność uczniów zajęcia mają ogromny wpływ na zaangażowanie się uczniów w ich pracę.

Cieszę się ogromnie, że jest pewne grono nauczycieli, które chętni dzieli się swoimi pomysłami na kreatywne zajęcia. Ja również w dużej mierze czerpę inspiracje od Was, za co serdecznie dziękuję. Na tym blogu postaram się zaprezentować materiały, które wykorzystuje na zajęciach oraz ogólny komentarz do przeprowadzonych zajęć, który może posłużyć jako wskazówka dla nauczycieli chcących wdrożyć podobny scenariusz na prowadzonych przez siebie lekcjach.

Marcin Dróżka

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *